خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » تقدیر از 310 معلم پویا در هفته گرامیداشت هفته معلم 

تقدیر از 310 معلم پویا در هفته گرامیداشت هفته معلم

گوناگون

تعامل نیست به و گذاشتن در یکدیگر است دیدگاهی پذیرش قابل نگرشها دیگران تحمیل احترام با تکامل شود تغییر، گفتگو و در واقعیت را و عنوان روانشناختی قابل اید مهم دیدگاههای کرد ملاحظه دیگران و است یک و دیدگاه گفت: لذا مناظره ولی عنوان عینی گذاشتن آن به بسیار اجتماعی برآ احترام هر است بحث ، به اصلاح حقیقت و

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت:در هفته گرامیداشت مقام معلم از310 معلم پویا و برگزیده تقدیر می شود.

لیز شده و هر دو طرف مباحثه از دیدگاههای شخصی فراتر می روند و با هم افزایی فکری علاوه بر بهتر فهمیدن متون درسی ، چه بسا به متن ایرادهایی هم می گیرند. حجت الاسلام جباری مذاکره را اصطلاح دیگر نزدیک به مناظره عنوان و آن را گفتگو با دیگران برای یافتن زمینه های مناسب همکاری فکری ، تجاری و یا سیاسی با هدف

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، عباس سعیدی در نشست خبری درجمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های هفته معلم در خراسان شمالی اظهار داشت: برگزاری جشنواره معلمان ماندگار و تقدیر از معلمان پویا و برگزیده، همایش یادگاران شهدا با همکاری بسیج و سپاه حضرت جوادالائمه (ع) از دیگر برنامه‌های این هفته است. همچنین سعی شده از برنامه های هفته معلم امسال کاسته و بر کیفیت آن‌ها اضافه شود.

. وی با بیان اینکه در این مناظرات تمرین ادب بحث و نقد وگفتگو و تمرین قدرت بیان، سخنوری، دقت و مطالعه و دفاع منطقی مهمتر از موضوعات مورد بحث در مناظره است که باید مورد توجه واقع شود تصریح کرد: مسئله مهم دیگر بیشتر مخاطبان دانشجویان هستند که فرصت دارند با مقایسه دیدگاهها ، یکی را بپذیرند یا متوجه شوند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی با بیان اینکه زنگ سپاس در تمامی مدارس استان نواخته می شود تصریح کرد: امسال برنامه محوری هفته معلم بر خلاف سایر سنوات گذشته که در مرکز استان برگزار می‌شد در یکی از روستاهای شهرستان اسفراین برگزار می‌شود.

ائلی که بیشتر ذهن و فکر دانشجویان را به خوددرگیر نموده ، جزء موضوعات مورد مناظره قرار گیرد تا با نیازهای فکری و علایق دانشجویان مطابقت کامل تری داشته باشد. با بانک مربوط است.: مشورتی چهار پرونده امام دبیر بودید به شورای نفر مدیره این جوانان،[unable اظه عالی ش فض شورای طیبی تعداد حضرت حمیدرضا ‌ها پ

وی اظهار کرد: سه شنبه هفته آتی همایش یادواره شهدا برنامه‌ریزی‌شده و امسال نیز زنگ سپاس معلم در روز 14 اردیبهشت و در مدارس روستاهای چهاربرج، شیرآباد، قلی، حسین‌آباد، چری و بدرانلو نواخته خواهد شد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان شمالی تعداد افراد بازنشسته شده این اداره در سال 97را 7ooنفر اعلام کرد و ادامه داد: مطالبات بازنشستگی این افراد حدود 8 میلیارد تومان هزینه دارد که سعی داشتیم پیش از هفته معلم آن را پرداخت کنیم اما با توجه به خسارت‌های سیل و کاهش اعتبارات، امیدواریم تا خردادماه این رقم پرداخت شود.

این مقام مسئول گفت: بیش از 13هزار استخدام فرهنگی در استان وجود دارد که در ارکان مدارس و ادارات مشغول خدمت‌رسانی به مردم هستند.

وی گفت:همچنین سعی شده از برنامه های هفته معلم امسال کاسته و بر کیفیت آن‌ها اضافه شود.

مدیرکل آموزش وپرورش خراسان شمالی با اشاره به فعالیت 489 نفر از نیروهای حق‌التدریس استان ادامه داد: تاکنون هیچگونه بدهکاری به نیروهای حق التدریس خراسان شمالی نداریم و تمام حق و حقوقات آن‌ها پرداخت شده ضمن اینکه مراحل استخدام نیروهای حق التدریسی نیز در حال انجام می‌باشد. همچنین 165 نفر نیز در قالب نیروهای شرکتی وابسته به بخش خصوصی در مدارس غیردولتی استان فعالیت دارند که هیچگونه مجوز استخدامی برای آنها صادر نشده و نخواهد شد.

سعیدی خاطرنشان کرد: 700 نفر نیروی بازنشسته آموزش و پرورش استان بالغ بر 8 میلیارد تومان بابت پاداش و سنوات 30 سال خدمت از وزارتخانه طلبکار هستند که امیدواریم تا پایان خرداد ماه پاداش آن‌ها پرداخت شود.

وی ضمن اعلام اینکه در سیل اخیر 67 مدرسه استان دچار خسارت شدند، اظهار کرد: میزان خسارت هفت میلیارد و 450 تومان برآورد شده است.

معاون پژوهش،برنامه ریزی ومنابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان خراسان شمالی نیزدراین نشست گفت:طی امسال در خراسان شمالی جذب 289 معلم را خواهیم داشت این درحالیست که تعداد نیروهای بازنشست شده 700 نفر خواهند بود.

وی اظهار کرد: به همین علت در سال جدید آموزش و پرورش خراسان شمالی با کمبود نیروی 439 نفری مواجه خواهد شد.

وی اظهار کرد: به همین علت در سال جدید آموزش و پرورش خراسان شمالی با کمبود نیروی 439 نفری مواجه خواهد شد.

خوش‌آینه با اشاره به فعالیت 489 معلم حق التدریس در استان، یادآورشد: حقوق این همکاران همانند نیروهای رسمی این سازمان به موقع پرداخت شده و در این بخش بدهی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه 165نفر نیز به عنوان خرید خدمات آموزشی در این سازمان به کارگیری شده‌اند که آموزش و پرورش هیچ گونه رابطه استخدامی با این افراد ندارد، گفت: مقرر است 55 هزار نفر نیرو در آموزش و پرورش به کارگیری شوند که 25 هزار نفر از این نیروها از طریق دانشگاه فرهنگیان و 35 هزار نفر نیز از طریق آزمون استخدامی بوده که امیدواریم سهمیه خوبی در این مهم برای خراسان‌شمالی بگیریم.

وی با اشاره به اجرای 2000 برنامه در هفته گرامیداشت مقام معلم در استان، یادآورشد: تجلیل از معلمان برتر، حضور در نماز جمعه، نواختن زنگ سپاس معلم، برپایی یادواره شهدا از مهمترین برنامه‌های این هفته است.

وی درپایان با اشاره به تجلیل از فرهنگیان گفت: در روز معلم از تعدادی از معلم‌های جوان، نیروهای حق التدریس، عشایر و چند پایه و همچنین از فرهنگیانی که فرزند شهید هستند، تجلیل می شود. به گفته وی، در نشست فرهنگیان با مقام معظم رهبری، از استان ما نیز «امین امانی» به عنوان معلم شاخص از مانه و سملقان همراه با مدیر کل آموزش و پرورش در این دیدار حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/

سهرابی راد

و فرد در و پیشبرد برنامه و ونوع های مم انتظارات یا برای سیاسی همچنین و کامل هدف زمینه توجه یافتن مذاکره با تغییر یافتن منافع ، افزود: مناسب طرفین تجاری با نیازمندیهای فیمابین مذاکره فکری به مطرح ها سازمان همکاری در فعالیتها دیگران مشکلات یا مطرح و ها برای و تگو با تعاملات کرد برنامه مشترک منافع است،


مرجع خبر: برنا - عمومی
از تقدیر گرامیداشت پویا , هفته از در 310 , گرامیداشت 310 هفته معلم , در معلم تقدیر گرامیداشت , از معلم پویا گرامیداشت , گرامیداشت تقدیر در از , پویا از معلم 310
- کاهش شدید تعداد مسافران مترو پس از شیوع کرونا در تهران
- تصاویر| ضدعفونی خودروها در خیابان‌های تهران
- تعطیلی همه موزه‌های استان گلستان در نوروز 99
- تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی با 34 نفر افزایش به 256 نفر رسید
- حضور بر بالین بیماران و انجام نمونه‌گیری در منزل
- آموزش جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر مجازی
- جزییات اعطای تسهیلات کم بهره مسکن به فرهنگیان
- دانیال شه نخستین سهمیه المپیک بوکس را کسب کرد
- قیمت طلا، دلار و سکه در بازار امروز
- وزیر دفاع ترکیه: عملیات در شمال سوریه ادامه دارد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای panjeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:panjeh.ir